رزرو هتل کمر دریم آنتالیا

هتل کمر دریم آنتالیا

 

هتل کمر دریم 4 ستاره در منطقه کمر آنتالیا قرار دارد و تنها 250 متر از ساحل فاصله دارد.تنها 14 کیلومتر به شهر باستانی لیکیا پاسه لیس، 40 دقیقه با روستای ساحلی  Cirali،40 کیلومتر تا شهر آنتالیا، 22 کیلومتر تا شهر کمر و تا فرودگاه آنتالیا 55 کیلومتر فاصله دارد.هتل کمر در منطقه گردشگری کمر قرار دارد و یکی از پربازدید ترین مناطق آنتالیا است.هتل کمر دریم از 12 مارس 2012 آماده پذیرایی از مسافران تور آنتالیا است.

امکانات اتاق ها

هتل کمر دارای 180 اتاق دارد و دیوارهای آن از رنگ های شاد استفاده شده و دارای طراحی و چیدمان مدرن می باشد.اتاق ها دارای کف پوش و حمام اختصاصی می باشد. در تمامی اتاق ها دارای خدماتی شامل تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی بار، بالکن و... می باشد و مسافرلن تور آنتالیا در این اتاق ها احساس آرامش می کنند.

امکانات هتل کمر دریم آنتالیا

استخر روباز و سرپوشیده، پارک کودکان، آبگرم، ساحل خصوصی، مینی بار استاندارد، مرکز SPA ، سونا ، تناسب اندام اتاق ترکی، ماساژ و...

صبحانه به سبک بوفه در هتل کمر رویای در دسترس است. شما می توانید غذاهای سنتی و بین المللی در رستوران بوفه میل کنید. از Wi-Fi در مناطق عمومی در دسترس است. پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است.

شما میهمانان گرامی تور آنتالیا می توانید با همکاران ما در بخش رزرواسیون از طریق تلفن  41954 -021  تماس حاصل نموده و در خواست خود را مطرح نمایید.