رزرو هتل ملاس لارا آنتالیا

هتل ملاس لارا آنتالیا

هتل ملاس لارا آنتالیا در شمار هتل های 5 ستاره منطقه لارا آنتالیا قرار دارد و در یال 2009 ساخته شده است. منطقه لارا یکی از محبوب ترین نقاط آنتالیا است. از ویژگی های این هتل می توان به باغ، استخر روباز، استخر سرپوشیده،  پارکینگ رایگان اشاره نمود. هتل ملاس از 322 اتاق استاندارد و خانوادگی تشکیل شده است که دارای طراحی مدرن می باشد. تمامی اتاق ها دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، حمام لوکس، لوازم آرایش، بالکن رو به فضای باغ و دریا می باشد. سرویس دهی این هتل لوکس بصورت UALL می باشد.

این هتل لوکس از 5 رستوران تشکیل شده که در رستوران اصلی صبحانه، نهار و شام را برای شما عزیزان سرو می کنند و در رستوران آلاکارته آنواع غذاهای ترکی و دریایی سرو می شود.

فاصله هتل با سایر مکان ها

پارک پروانه 3.6 کیلومتر، ساحل لارا 7.6 کیلومتر، باشگاه گلف 9.3 کیلومتر، آبشار دودن آنتالیا 9.7 کیلومتر، پارک تمدن آنتالیا 10.2 کیلومتر، باشگاه گری کریا 10.6 کیلومتر، بازار آنتالیا 11.2 کیلومتر، دروازه هادریان 16.8 کیلومتر، مناره شکسته 16.8 کیلومتر، برج ساعت 16.9 کیلومتر، آبشار و پارک طبیعت 17.4 کیلومتر، موزه آنتالیا 19.1 کیلومتر، بازار 0.5 کیلومتر، رستوران و کافه 0.5 کیلومتر، فرودگاه بین المللی آنتالیا 10.3 کیلومتر

امکانات هتل ملاس لارا آنتالیا

تنیس، لابی، رستوران، کافه، بار، آستخر روباز و سرپوشیده، سونا و جکوزی، بیلیارد، دارت، اسکواش، مینی گلف، ورزش های آبی، آی درمانی، ماساژ،استخر کودکان، زمین بازی کودکان و...

هتل خدمات منحصربه فردی را به گردشگران تور آنتالیا ارائه می دهد که شما گردشگران عزیز با اقامت در این هتل خاطرات خوب و به یادماندنی را درذهن خود حکاکی کنید.

هتل ملاس لارا آنتالیا

هتل ملاس لارا آنتالیا

هتل ملاس لارا آنتالیا

هتل ملاس لارا آنتالیا

هتل ملاس لارا آنتالیا

هتل ملاس لارا آنتالیا