رزرو هتل رویال تاور آنتالیا

 

هتل رویال تاور آنتالیا 5 ستاره در منطقه کمر شهر آنتالیا واقع شده است. این هتل در سال 2011 و در زمینی به وسعت 11 هزار متر مربع بنا شده است و 2.7 کیلومتر تا ساحل مهتاب فاصله داردو هتل با کناره اختصاصی 150 متر فاصله دارد. سرویس‌دهی هتل به صورت ALL می‌باشد.این هتل تا مرکز آنتالیا 50 کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا 43 کیلومتر فاصله دارند. هتل رویال تاور شامل 230 اتاق است که دارای اتاق استاندارد،سوئیت و خانوادگی می باشد که دارای چیدمان و دکوراسیون منحصر به فرد است و تمامی اتاق ها دارای خدماتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، تهویه مطبوع و ... اشاره کرد.از طرفی تمامی اتاق ها دارای بالکن اختصاصی رو به منظر زیبا می باشد.

امکانات هتل رویال تاور آنتالیا

رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی سرو می کنند.اتاق بازیهای کامپیوتری، استخر، ماساژ ،جکوزی، استخر روباز ،سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ،حمام ترکی و بخار، شیرجه ،حمام ترکی ،استخر سر پوشیده ، مرکز بدنسازی ،پینگ پنگ ، بازی دارت ، کرایه دوچرخه ،موج سواری ،اسب سواری و... آماده پذیرای از شما گردشگران تور آنتالیا می باشد.

 هتل خدمات منحصربه فردی را به گردشگران تور آنتالیا  ارائه می دهد که شما گردشگران عزیز با اقامت در این هتل خاطرات خوب و به یادماندنی را درذهن خود حکاکی کنید