اطلاعات تور آنتالیا

 تور آنتالیا

  1. تور چیست؟
  2. تفاوت بین تورهای گروهی و خصوصی چیست؟
  3. چگونه می توان تور رزرو کرد؟

پاسخ

  1. در دایرکتوری هتل ما، تور جاذبه های زیبا و شهر های اطراف را به شما ارائه می دهد. در حال حاضر تور شما عزیزان را با معروف ترین مکان های شهر آنتالیا آشنا می کند در حالی که شما به این مکان های گردشگری نزدیک هستید.
  2. تورهای گروهی از قبل برنامه ریزی شده و تاریخ و زمان مشخصی دارد و با مشارکت افراد مختلف از هر هتل یا محل می توانند به این تور پیوست. تورهای خصوصی با توجه به درخواست با مشارکت شرکت های خود یا نزدیک به دیگر شرکت کنندگان خارجی است.در تورهای خصوصی هم ممکن است به شما برنامه ای داده شود که در صورت تمایل آن را انتخاب کنید. حتی شما می توانید یک تور سفارشی درخواست کنید.
  3. پس از انتخاب تور شما می توانید با کلیک کردن بروی گزینه ذخیره یک صفحه جدید باز می شود و جزئیات تور را بیان کرده است. با انتخاب تور خود توسط کارکنان اطلاعات لازم درمورد هتل و ... آگاه می سازد. اطلاعات شخصی شما برای ما مهم است پس لطفا مشخصات خود را با دقت پر کنید و حتما شمارهتلفن خود را وارد کنید. پس از پر کردن فرم، دکمه پیش نمایش را فشار دهید و یکبار اطلاعات خود را بررسی کنید تا صحیح باشد. بر روی ارسال کلیک کنید و درخواست خود را برای ما بفرستید و همکارای ما با شما تماس حاصل میفرمایند.
 جهت خرید و رزرو تور آنتالیا با بخش فروش آژانس سالی گشت تماصل حاصل نمایید.