کلوب های آنتالیا

کلوب آلایس آنتالیا

این کلوپ از مهمترین کلوبهای شبانه موسیقی می باشد. هر شب رقص های ملی، محلی و خارجی نیز دایر می باشد. بهترین زمان برای رفتن به این کلوپ جمعه و شنبه شب می باشد و هجوم توریستها بیشتر در این شبها می باشد. آلایس از شاخص ترین کلوب ها در نوع خود می باشد.

کلوب اینفرنو آنتالیا

کلوب اینفرنو از شناخته شده ترین کلوب ها در منطقه کمر آنتالیا می باشد. ازدحام جمعیت بیشتر نیمه شبها شروع می شود. اگر زودتر به این کلوب بیایید ممکن است با صدای کم موزیک و نیمه سکوت مواجه شوید. اینفرنو بعد از ازدحام جمعیت شروع به بلند کردن صدای موزیک کرده و شور و هیجان خاصی به تفریح کنندگان می دهد. اگر شخصی رومانیتک می باشد و یا دارای افکار و خصوصیات رومانتیک اینفرنو بهترین انتخاب برای شماست. در زیر آسمان شب و همراه با ستارگان آسمان و موزیک دلنواز بهترین لحضات رمانتیک را برای زوجهای جوان به ارمغان می آورد.

کلوب 29 آنتالیا

ظرفیت این کلوب بالغ بر ۲۰۰۰ نفر می باشد و بزرگترین کلوب شهر آنتالیا می باشد که امروزه با نام کلوب آرما شناخته می شود. در فصل بهار از اولین انتخابهای گردشگران تور آنتالیا می باشد.کلوب ۲۹ در کنار مناظر دریای مدیترانه لحظاتی بیاد ماندنی را برای مسافرین به ارمغان می آورد. کلوب ۲۹ همزمان دارای رستوران، کلوب و … می باشد. در کلوب ۲۹ بعد از صرف شام می توانید تا اواسط شب به رویائی ترین صورت ممکن به تفریح و خوش گذرانی لحظات بپردازید. رستوران این کلوب از ساعت 11 صبح تا پاسی از شب به سرویس دهی مسافران تور آنتالیا مشغول است.

  کلوب 29 آنتالیا