چرا هزینه تورهای آنتالیا نسبت به قبل افزایش داشه است؟

میهمانان عزیز با شروع فصل تابستان شمار گردشگران برای سفر به آنتالیا افزایش می یابد. در نتیجه نرخی که هتلها اعلام میکنند برای هرشب به ازای هر نفر 20 تا 120 دلار افزایش پیدا میکند. بلیط های هواپیما هم برای ماهان بین 530 - 580 هزار تومان، ایران ایر 450 هزار تومان و آسمان هم 420 هزار تومان می باشد.

بدون ویزا چه مدت میتوانیم در آنتالیا اقامت داشته باشیم؟

هر شخصی با داشتن گذرنامه معتبر میتواند به مدت 3 ماه در ترکیه اقامت داشته باشد.  اما اگر خواستید که بیشتر بمونید باید به شهربانی اعلام کنید.

قیمت بلیط پرواز های ترکیه از ایران به چه صورت می باشد؟

از تهران هر روز 6:30 صبح پرواز کمپانی هواپیمایی اطلس جت به مقصد استانبول و از اونجاهم به صورت ترانزیت به شهر های آنکارا، ازمیر، آنتالیا ، بدروم و سایر شهر های ترکیه وجود دارد.

شرکت هواپیمایی ایران ایر ،ماهان ایر و آسمان هم پرواز های یومیه ای به استانبول،آنکارا و برخی از شهر های ترکیه دارند.قیمت این پرواز ها 400هزار تومان شروع میشود و قیمت چارتری هم ممکنه بعضی روزها آفر بخوره و ارزانتر فروخته شود.

آیا زمینی هم میشه به ترکیه سفر کرد؟

بله، شما میتونید از مرز بازرگان در فرمانروایی آذر بایجان وارد خاک ترکیه شده و از اونجا به شهر های گوناگون ترکیه سفر کنید،حتی شما میتونید پس از طی مسافت کمی  بعد از ورود به خاک ترکیه و رسیدن به شهر ارزروم و کمی شگت و گذار از فرودگاه این شهر به نقاط مخلف ترکیه با هواپیما سفر کنید.

با تور به ترکیه برم یا خودم بلیط بگیرم و به این کشور سفر کنم؟

ببینید همیشه در این رابطه دو  حالت وجود دارد، برخی از دوستان همش خودشون بلیط میخرند و سفر میکنند ،عده ای هم از آژانس ها تور می گیرند.

اطلاعاتی در باره هتل های آنتالیا؟

هتل های آنتالیا همون طور که میدانید دارای کیفیت خیلی بالایی هستند و آنتالیا لوکس ترین هتل های جهان را داردو در هتل های آنتالیا امکانات تفریحی و رفاهی به راحتی فراهم شده است.

قیمت تاکسی در آنتالیا به چه صورت است؟

قیمت تاکسی در آنتالیا به نسبت مسافت طی شده محاسبه میشود و یک سری تاکسی ها هم در مسیرهای تعیین شده ارزانتر می باشند.