هفت دلیل مهم برای انتخاب تور آنتالیا

آنتالیا یکی از مهترین شهر های گردشگری ترکیه است که سالانه گردشگران تور آنتالیا زیادی را به خود جذب می کند. در این مطلب ویژگی های توریستی مختلف شهر آنتالیا را به شما معرفی می کنیم. آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه واقع شده‌ است و تنها رودخانه این منطقه رود آکسو می‌باشد که در انتها به آبشار دودن آنتالیا متصل می شود.آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد.آنتالیا قسمت اعظمی از توریستان ترکیه را به سمت خود می کشاند. ۷ دلیل مهم برای انتخاب تور آنتالیا توسط گردشگران شامل:

مراکز خرید آنتالیا

کسانی که خرید در سفر را یکی از لذتبخش ترین هیجانات سفر می دانند، خرید در آنتالیا از دست نخواهند داد. مراکر خرید آنتالیا دارای متنوع ترین اجناس ترک و مارک هستند. بعضی از این مراکز خرید آنتالیا با بهترین امکانات رفاهی و تفریحی بخودی خود از تفریحات آنتالیا محسوب می شوند. از مهم ترین مراکز خرید آنتالیا می توان به مرکز خرید میگروس آنتالیا، مرکز خرید لاپیس آنتالیا، مرکز خرید جی آنتالیا، مرکز خرید اوزدلیک آنتالیا، مرکز خرید تراسیتی آنتالیا، مرکز خرید دپو آنتالیا، مرکز خرید شی آنتالیا و مرکز خرید لاورا آنتالیا اشاره کرد.


پارک های آبی آنتالیا

آنتالیا شهری پر از تفریحات متنوع است اما یکی از تفریحات دلچسب آن پارکهای آبی آنتالیا است. پارک آکوالند آنتالیا و پارک آبی دیدمان آنتالیا از مهم ترین پارکهای آبی آنتالیا هستند که با جدیدترین وسایل بازی و سرسره ها تجهیز شده است البته در کنار وسایل بازی، دلفیناریوم آنتالیا نیز از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شود.

 پارک آبی آنتالیا


تورهای تفریحی آنتالیا


تفریحات آنتالیا انقدر جذاب و متنوع اند که بی شک برای شرکت در تامی این تورها باید وقت بسیاری بگذارید . آنتالیا این شهر توریستی ترکیه ، خدمات شایسته ای به گردشگران ارائه می دهد ، تور های تفریحی آنتالیا در جذب گردشگران تاثیر بسزایی داشته است . و به طور حتم یکی از ۷ دلیل مهم برای انتخاب تور آنتالیا محسوب می شود . کواد سافاری در آنتالیا ، تور کشتی آنتالیا ، قایق سواری در رودخانه وحشی آنتالیا ، جیپ سافاری آنتالیا ، میکرو لایت آنتالیا ، تور غواصی آنتالیا و چتربازی در آنتالیا از تورهای تفریحی آنتالیا ست که خاطرات به یادماندنی برایتان به ارمغان خواهد آورد .


سواحل زیبای آنتالیا

آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای سواحل مدیترانه است. سواحل زیبای آنتالیا در تمام ترکیه شهرت دارند. اکثر این سواحل دارای پلاژهای مناسب هستند و پرچم آبی که نشانه استاندارد این پلاژهاست به چشم می خورد. از مهم ترین سواحل آنتالیا می توان به ساحل لارا آنتالیا، ساحل کنی آلتی آنتالیا، ساحل غربی آنتالیا (ساحل نور )، سواحل شرقی آنتالیا (سواحل ماسه طلایی)، سواحل تکیروا آنتالیا و … اشاره کرد.


مناطق دیدنی آنتالیا


جاهای دیدنی آنتالیا حرفهای زیادی از تاریخ ترکیه دارد. آنتالیا شهر زیبایی ست که آثار تاریخی اش آنرا به شهر بی نظیری تبدیل کرده است.از دیدنی های آنتالیا می توان شهر ماناوگات آنتالیا، برج ساعت آنتالیا، پاموک کاله آنتالیا، کسیک مناره آنتالیا، دروازه هادریان آنتالیا، موزه آتاتورک آنتالیا، شهر پرگ آنتالیا، شهر تاریخی آسپندوس آنتالیا، شهر باستانی الیمپوس آنتالیا و … را نام برد.

تور بالن سواری آنتالیا


جاذبه های طبیعی آنتالیا

طبیعت آنتالیا و جاذبه های طبیعی آنتالیا در تمام دنیا مثل زدنی ست. آنتالیا شهری پر از غارهای متعدد و پارکهای ملی این شهر برای همه جذاب است. از این جاذبه ها می توان به غار آلتین بشیک آنتالیا، غار داملاتاش آنتالیا، غار کوکین آنتالیا، غار بلدیبی آنتالیا، غار کارائین آنتالیا، آبشارهای دودن آنتالیا، پارک ملی آنتالیا اشاره کرد .


هتل های مجلل آنتالیا


یکی دیگر از ۷ دلیل مهم برای انتخاب تور آنتالیا، آسایش و آرامشی ست که هتل های آنتالیا برای میهمانانش به ارمغان می آورد. هتل های ۵ ستاره آنتالیا از شهرت جهانی برخوردارند و از بهترین هتل های ترکیه محسوب می شوند. بعضی از این هتل ها با داشتن مراکز خرید و تفریحات متعدد، شهری زیبا بچشم می آیند. از مهم ترین هتل های آنتالیا هتل آدم و حوا آنتالیا، هتل تایتانیک آنتالیا، هتل کروانسرای لارا آنتالیا، هتل پورتوبلو آنتالیا، هتل مردان پالاس آنتالیا … می باشد .

هتل های آنتالیا