رزرو هتل کریستال سان ست آنتالیا

 

این هتل لوکس در منطقه سیده قرار گرفته و در زمینی به مساحت 25 هزار متر مربع ساخته شده است.هتل کریستال دارای ساحل اختصاصی است و از ویژگی های آن تنها با 4 دقیقه پیاده روی به ساحل میرسید.شما می توانید آب های شفاف دریای مدیترانه رو مشاهده کنید.از هتل کریستال تا مرکز شهر آنتالیا 65 کیلومتر، تا فرودگاه آنتالیا 62 کیلومتر فاصله دارد.سرویس دهی این هتل بصورت UALL است.این هتل 5 ستاره از 25 سپتامبر 2012 آماده پذیرایی از شما گردشگران تور آنتالیا است.

امکانات اتاق ها

این هتل 584 اتاق (استاندارد، خانوادگی، جونیور سوئیت، کینگ سوئیت و اتاق ویژه معلولین) دارد. تمامی اتاقها دارای تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع و بالکن اختصاصی خدمات اتاق نیز در منو ارائه شده است.از ویژگی های بارز کف پوش لمینیت، اتاق زیبا از کریستال های لوکس تزئین شده است.

امکانات هتل کریستال سان ست آنتالیا

در رستوران منوی غذا برای ناهار خوری خوب وجود دارد. شما می توانید سلیقه منحصر به فرد از غذاهای ترکی و بین المللی، و انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی از رستوران های شیک و میله کریستال لذت ببرید.

استخر روباز و سرپوشیده، مرکز اسپا، اجرای زنده کنسرت های شبانه توسط تیم سرگرمی، مرکز آبگرم، اتاقث ماساژ، حمام ترکی، سونا و جکوزی، مرکز تناسب اندام، زمین تنیس و...