رزرو هتل لیندا ریزورت آنتالیا

 

هتل لیندا ریزورت آنتالیا 5 ستاره در 50 متری دریاچه Titreyen واقع شده است.یکی از ویژگی های این هتل تا ساحل تنها 9 دقیقه پیاده روی دارد.این هتل مدرن یک حمام ترکی، مرکز تناسب اندام و یک استخر روباز با سرسره آبی را به مسافران تور آنتالیا ارائه می دهد.این هتل دارای یک منطقه خصوصی است که با ساحل شنی تنها 600 متر فاصله دارد.مرکز شهرستان ماناوگات در 5 کیلومتری و فرودگاه آنتالیا در 70 کیلومتر از هتل قرار دارند. هتل لیندا ریزورت آنتالیا از 19 اکتبر 2011 آماده پذیرایی از مسافزان تور آنتالیا است.

امکانات اتاق ها

هتل لیندا 230 اتاق لوکس و مدرن با چیدمان منحصر به فرد تشکیل شده است.اتاق های هتل لیندا شامل سیستم تهویه مطبوع مرکزی، تلویزیون، حمام اختصاصی با وان و بالکن در هر اتاق وجود دارد.

صبحانه، ناهار و شام را به عنوان یک بوفه باز در رستوران سرو می کنید. بار هتل نوشیدنی و کوکتل خوشمزه در تمام طول روز فراهم می کند و در بعد از ظهر، کیک و بیسکویت با چای و قهوه ارائه می دهند.

امکانات هتل لیندا ریزورت آنتالیا

900 متر زمین فوتبال با استاندارد اروپایی ها هست. 3 اتاق در حال تغییر، دوش و یک تریبون برای 100 میهمان را ارائه می دهد. یک گاراژ دوچرخه با ظرفیت 30 دوچرخه می توان به خوبی در بر داشت. میهمان تور آنتالیا می تواند دوچرخه و اسب سواری با بهترین تجهیزات را استفاده کنند. آهنگ های مناسب برای کوپه و دوچرخه کوهستان می تواند لذت می برد. یک مرکز آبگرم و سلامتی ، سونا و ماساژ، زمین تنیس و والیبال هتل لیندا ارائه می دهد. تورهای پیاده روی با تمام تجهیزات می توان در اطراف دریاچه معروف Titreyengol و جنگل کاج طراوت بنا به درخواست شما مسافران تور آنتالیا تهیه نمود.