رزرو هتل فم رزیدنس آنتالیا

 

هتل فم رزیدنس کمر آنتالیا 5 ستاره در منطقه کمر آنتالیا ترکیه قرار دارد. این هتل مدرن در زمینی به مساحت 10000 متر مربع در ساحلی زیبا قرار گرفته است.از هتل فم رزیدنس یک پیاده روی 11 دقیقه ای تا ساحل دارد.اقامت در منطقه کمر یک ساحلی سنگ ریزه ای مخصوص در ساحل دریای مدیترانه زیبا دارد.از هتل تا ایستگاه اتوبوس کمر تنها 1 کیلومتر، 40 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 50 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.سرویس دهی هتل فم رزیدنس بصورت ALL می باشد. منطقه کمر یکی از مناطق گردشگری آنتالیا می باشد. پرسنل هتل به زبان مسافران آنتالیا صحبت می کنند. هتل فم رزیدنس کمر آنتالیا از 19 سپتامبر 2011 از مسافران تور آنتالیا استقبال می کند.

امکانات اتاق ها

هتل فم رزیدنس از 246 اتاق لوکس و مدرن خانوادگی، استاندارد، سوئیت و ویژه معلولین تشکیل شده است. اتاقها دارای طراحی لوکس و از رنگ آمیزی شاد تشکیل شده است.اتاق های هتل فم گرم و نرم با نقاشی  و ملافه های رنگارنگ تزئین شده است. همه اتاق ها شامل تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان و بالکن ارائه شده است.

امکانات هتل فم رزیدنس کمر آنتالیا

رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی برای مسافران تور آنتالیا سرو می کنند.

آبگرم، استخر روباز وسر پوشیده، حمام ترکی، سونا و جکوزی، مرکز تناسب اندام، باشگاه کودکان برای سن 4-12 سال برای فصل تابستان، بیلیارد،بار، رستوران، کافه، مراکز خرید، دیسکو، موسیقی زنده و...