رزرو هتل سو آنتالیا

 

هتل سو آنتالیا 5 ستاره که در منطقه ساحلی کمر آنتالیا واقع شده است.این هتل لوکس تنها 2 دقیقه تا ساحل فاصله دارد.این مجموعه در یک ساختمان سفید و تمیز در ساحل کنیالیتی با طراحی مینیمالیستی مدرن گسترده شده است.هتل سو آنتالیا در 1.5 کیلومتری مرکز شهر، 20 دقیقه فرودگاه بین المللی آنتالیا، 200 متری پارک آبی، 4 کیلومتری مارک آنتالیا، 1 کیلومتری سوپر مارکت میگروس و 20 کیلومتری ورزشگاه قرار دارد.کادر هتل به زبان مسافران صحبت می کنند.هتل سو آنتالیا از 25 ژون 2009 آماده استقبال از مسافران تور آنتالیا است.

امکانات اتاق ها

هتل سو از 294 اتاق 2 تخته و 3 تخته، دلوکس، سوئیت، خانواده تشکیل شده که در تمامی اتاق های آن تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، سیستم سرمایشی و گرمایشی، یخچال، مینی بار، روم سرویس 24 ساعته، بالکن و... در اختیار مسافران تور آنتالیا قرار می دهند.اتاق ها با فضای داخلی مرسوم، مدروز و نور پردازی شده است.هر کدام از اتاق ها دارای یک بالکن اختصاصی یا یک مبل و سسیستم خنک کننده می باشد. لوازم بهداشتی به مسافران تور آنتالیا ارائه می دهند.

امکانات هتل سو آنتالیا

هتل سو دارای خدماتی نظیر استخر سرپوشیده و سرباز، 6 سالن نهارخوری ارائه میدهد. در زمینی به مساحت 11500 مترمربع 12 سرسرهذآبی، استخر موج، استخر کودکان تهیه شده است. مسافران تور آنتالیا دسترسی به استخر رو باز و حمام آفتاب دارند. مسافران علاقمند به فعالیت های ورزشی می توانند از سالن بدنسازی، زمین تنیس، آبگرم، حمام ترکی، سونا و جکوزی، اتاق ماساژ، سالن زیبایی، مرکز خرید، بازی، سالن کنفرانس، سالن تنیس، سالن بیلیارد، اسکواش، لاندری، مرکز خرید و... استفاده کنند.

رستوران هتل سو آنتالیا می توانید انواع غذاهای مدیترانه ای، بین المللی و ژاپنی را سرو کنید و می توانید انواع اسنک و نوشیدنی ها را در رستوران استخر و ساحل میل کنید.