رزرو هتل اوز ریزورت و اسپا آنتالیا

 

هتل اوز هتل آنتالیا 5 ستاره هتل ریزورت و اسپا در منطقه ساحلی لارا واقع شده است. این هتل لوکس 5 ستاره یک استخر در فضای باز، آبگرم با استخر سرپوشیده ارائه می دهد.از هتل اوز ریزورت تا فرودگاه آنتالیا 12 کیلومتر، دروازه هادریان 4.8 کیلومتر فاصله دارد. هتل اوز دسترسی آسانی به پارک آبی ددمان و استادیوم آتاتورک دارد. هتل اوز ریزورت و اسپا آنتالیا از مسافران تور آنتالیا از 15 مارس 2011 استقبال می کند.

امکانات اتاق ها

هتل اوز آنتالیا از 156 اتاق که بصورت 2 و 3 تخته، استاندارد است و اتاق های این هتل مدرن مطبوع و تمامی آنها یک فضای داخلی شیک و مدرن با طراحی سنتی است. تمامی اتاقها دارای وای فای رایگان، یک تلویزیون صفحه تخت، روم سرویس 24 ساعته، مینی بار و بالکن اختصای رو به فضای سبز است.خدمات اتاق در دسترس است.

امکانات هتل اوز ریزورت و اسپا آنتالیا

هتل اوز ریزورت و اسپا آنتالیا رستوران پانورما با انواع غذاهای ترکی و بین المللی به مسافران تور آنتالیا ارائه می دهد. در این رستوران می توانید مواد غذایی دریایی را بصورت جدا سفارش دهید.

مسافران تور آنتالیا می توانند انواع درمان بهداشت و زیبایی در آبگرم، حمام سنتی ترکی، سونا و جکوزی، مرکز تناسب اندام، سالن کنفرانس، استخر، رستون و بار، لاندری و بیلیارد لذت ببرید.پارکینگ خصوصی رایگان در هتل وجود  دارد.پرسنل هتل به زبان مسافران صحبت می کنند.