رزرو هتل اوتیوم کلاب آنتالیا

 

هتل اوتیوم کلاب آنتالیا 5 ستاره در منطقه سیده آنتالیا قرار دارد.از هتل تا ساحل تنها 6 دقیقه پیاده روی دارد.هتل اوتیوم سازگار با محیط و 450 ساحل ابی و دارای باشگاه، پارک آبی با 3 سرسره ، یک مرکز سلامتی با حمام ترکی در منطقه پرچم واقع شده است.موقعیت مکانی هتل بصورت است که تا ساحل 450 متر، تا مراکز خرید منطقه سیده 7 کیلومتر ، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 70 کیلومتر و تا مراکز خرید آنتالیا 80 کیلومتر فاصله دارد و به راحتی خدمات شاتل هتل قابل دسترس است. هتل اوتیوم کلاب آنتالیا از 28 آوریل 2011 آماده پذیرایی از مسافران تور آنتالیا است.

امکانات اتاق ها

هتل اوتیوم از  ۴۳۳ اتاق لوکس و دلباز تشکیل شده که  اقامتی به یاد ماندنی را برای گردشگران تور آنتالیا به ارمغان می آورد. چیدمان و رنگ هایی که در این اتاق های لوکس به کار رفته است محیط آن را مطبوع و دلنشین کرده است.تمامی اتاق ها دارای بالکن اختصاصی رو به فضا سبز است.خدمات شاتل بین هتل و ساحل هر 30 دقیقه یکبار در دسترس است.دارای اتاق های تهویه  با وای فای رایگان است.اتاق های مدرن دارای امکاناتی همچون تلویزیون صفحه تخت، روم سرویس 24 ساعته، مینی بار و حمام خصوصی  مدرن از ویژگی های هتل اوتیوم اکو کلاب آنتالیا می باشد.

امکانات هتل اوتیوم کلاب آنتالیا

غذاهای بین المللی در رستوران های جداد جدا سفارش داده می شود و دارای یک بوفه در تراس استکه می توان پارک های اطراف را بازدید کرد.رستوران ها دارای موسیقی زنده است.

باشگاه بدنسازی، زمین گلف، والیبال ساحلی، ایروبیک، ماساژ، مرکز زیبایی، زمین بازی کودکان، آرایشگاه  و بوتیک های مختلف، استخر سرپوشیده، استخر مخصوص کودکان، اتاق کودک، اتاق سینما، زمین بازی، خدمات مهد کودک، رستوران مخصوص کودکان، تیراندازی باکمان، پارکینگ رایگان، فروشگاه، کافی شاپ، حمام آفتاب و... در اختیار گردشگران تور آنتالیا قرار می دهند تا سفر به یادماندنی را سپری کنند.