مراکز خرید آنتالیا ترکیه

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

مهم ترین گزینه این است که زمانی که شما در سفر هستید از خرید خود لذت ببرید.منطقه آنتالیا می تواند گزینه خوبی برای خرید باشد . چون آنتالیا یکی از بزرگترین و توسعه یافته شهرها است.خرید در آنتالیا یک تجربه خسته کننده اما هیجان انگیز است. در آنتالیا منسوجات، لباس پنبه، سفال و چوب کنده کاری سنتی، لوله های کف دریا مزین، فرش، فرش نماز، طلا و مس کار، کالاهای چرمی و هدایای تبلیغاتی، مربا و ژله محلی ساخته شده از انواع میوه ها و سبزیجات بسیار محبوب هستند. در مغازه ها آنتالیا، طلا با کیفیت عالی، نقره و چرم کالا با قیمت قابل توجهی کمتر از خارج از کشور است. شما می توانید پارچه و لباس محلی و وارداتی در مغازه های محلی، و یا مغازه ها خاص مانند کالوین کلاین، لاکوست و... پیدا کنید. اصطبل های کنار جاده ای، بازار معمولا فروش کالاهای خود را تا نیمه شب ادامه می دهند. در سراسر زمستان در دشت زندگی می کنند و نیمه کوچ نشین هستند. فرش دستباف با استفاده از رنگ های گیافی و پشم از گوسفند خود را دارند. فرش دست محصولات خود با استفاده از رنگ های گیاهی و پشم از گوسفند خود را دارند. الگوها و طراحی مورد استفاده در فرش منعکس فرهنگ عشایری که در استفاده هماهنگ از بلوز، قرمز و سبز تیره بیان شده است. این سبک سنتی فرش و گلیم در روستاهای اطراف آنتالیا متمرکز شده است.اگر شما به دنبال یک فرش قدیمی ترکیه یا گلیم هستید نیاز به دانستن چند مورد هستید.اگر شمابه خرید فرش و عتیقه جات مطمین هستید طبق انون ترکیه صادرات آن به خارج از کشور ممنوع است. همان که برای هر مورد تاریخی بیش از 100 سال است. اگر شما در حال خرید یک فرش قدیمی، بپرسید فروشنده به شما برخی از گواهینامه با سن فرش / آیتم را می دهد. به این ترتیب شما هیچ کونه مشکلی در حال خروج از کشور پیش نمیاید. تمام فروشگاه طلا و جواهر در آنتالیا باید مجوز گواهی دولتی داشته باشند. توصیه می شود برای بررسی علائم عیار که فرق طلا و جواهر طلا است. اگر شما به دنبال برای کت چرم و چرم اقلام، کمربند، کفش، کیف دستی و بیشتر، آنتالیا یک جای مناسب است. شما حتی می توانید مصنوعات هنری، لباس دیوار، اقلام دست ساز به وفور در شهرپیدا می کنید.

خرید در آنتالیا فوق العاده از مغازه های کوچک و kioks در کالجی به مراکز خرید بزرگ مانند MMM میگروس است.  شما می توانید در مغازه ها به فروش تجهیزات دریا، مارک های بین المللی، کفش، سوغات و کافینت ها،مغازه ها و رستوران واقع در کالجی مارینا یکی از جالب تریناسکله های ترکیه است پیدا کنید.این اسکله ترکیب قدیم و جدید با درختان،گل، درختچه و ... است.شما می توانید برای خرید اجناس مارک و لوکس به مرکز خرید میگروس بروید.برای بوتیک شیک می توانید از مغازه های آنتالیا لباس هایی با کیفیت بالا خرید کنید.

این مجموعه مگا همه نوع مکان های کسب و کار مانند: دفاتر، خدمات تاکسی، ایستگاه پلیس، برخی از شعب بانک، اداره پست، ایستگاه گاز، امکانات ورزشی و بسیاری از میوه ها و سبزیجات و همچنین دیگر فروشگاههای مواد غذایی شامل می شود. شما همچنین می توانید بازار اصلی آنتالیا مراجعه کنید. بازار اصلی آنتالیا دارای سقف است. بازار به واقعیت گسترده ای از محصولات، از جمله صنایع دستی اصالت، انواع غذاهای ترکی، همه نوع از طلا و جواهر، راحت الحلقوم مانند حلوا، باقلوا، چای اپل، جانشین شدن، سنبه عسل، ادویه جات ترشی جات و بسیاری از مغازه ها کفش و لباس زنانه، و همچنین به عنوان کالاهای چرمی ترکیه است. خیاط محلی تعمیرات با کیفیت بالا کفش دست دوز و لباسصورت می گیرد.مراکز خرید آنتالیا:

 مرکز خرید تراسیتی

فروشگاه تانساش

مرکز خرید اوزدیلک آنتالیا

مرکزخرید ام ام میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا

بازار آنتالیا

مرکز خرید دیپو آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید لاورا آنتالیا