فعالیت های برتر آنتالیا ترکیه

فعالیت های برتر آنتالیا ترکیه

بازی گلف آنتالیا ترکیه

گلف امروز یک صنعت چند میلیارد دلاری سوخت گیری آسیب های زیست محیطی، تضادهای منابع و حتی نقض حقوق بشر است. گلف در پایان 1800s معرفی شد و در سال 2010 توسعه گردشگری گلف در ترکیه با سرعت رشد کرد.گلف در آنتالیا 500 میلیون یورو به عنوان درآمد به ارمغان بیاورد. یکی از محبوب ترین ورزش ها در جهان است حتما بازی گلف را بکبار در آنتالیا امتحان کنید.هر ساله گردشگران تور آنتالیا بازی گلف را در آنتالیا تجربه می کنند.بسیاری از زمین های گلف در آنتالیا داای استاندارد بالای هستند.بخصوص در منطقه بلک 30km شرق آنتالیا قرار دارد.گردشگری گلف دارای جایزه منحصر به فردی از گشت و گذار فرهنگی، طبیعی و تاریخی منطقه وجود دارد. مدیر منطقه گردشگری بلک اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای ساخت 6 زمین گلف جدید برای فصل آینده خواهد بود.با زمین های گلف جدید تعداد کل زمین گلف ها به 12 میرسد. بلک، که در حال حاضر دارای 6 زمین گلف، از ماه مارس و سال های گذشته به میزبانی 60 هزار گلف بازان هدف قرار گرفته است و این تعداد به 80 هزار نفر رسیده است. مدیر کل باشگاه گلف آقای اوگور بوداک آنتالیا گفت: "سال گذشته، 230 هزار بازی انجام شده و این بدان معناست که 60 هزار گلف بازان وجود داشته. امسال ما در حال انتظار 80 هزار گلف بازان در این منطقه وجود دارد و انتظار می رود که بیش از 275 هزار بازی در این سال صورت بگیرد.

قایق سواری آنتالیا ترکیه

شما می توانید یک سفر هیجان انگیز با قایق سواری در آنتالیا را تجربه کنید که به شما این فرصت را برای مسابقه ریپدز در حالی که جنگل سدر را مشاهده می کنید لذت ببرید. بسیاری از سازمان ها وجود دارند که شما کی توانید برای قایق سواری، بلیط دریافت کنید.این سفر می تواند بین 1 تا 6 ساعت طول بکشد که همراه یک ناهار با غذاهای دریایی سرو می شود.این سفر شامل بازدید بازدید از آبشار دودن یا خلیج جزایر آنتالیا که در آن شما می توانید در برخی از سواحل توقف کنید.

غواصی دریای مدیترانه آنتالیا ترکیه

یکی دیگر از نقاط حساس برای غواصان وسیله تنفس و جانبی آن است .در تورهای روزانه شما می توانید جزایر سه گانه را انتخاب کنید شش مکان غواصی مختلف را می توان کشف کرد. در سفرهای روزانه به "آدراسان" شما همچنین می توانید به جهان زیر آب دست نخورده به عنوان مثال "غار خفاش" را کشف کنید.غواصی در اصل توسط یک معلم غواصی راهنمای نظارت و محدودیت عمق 30 متر وجود دارد.بیش از 25 سایت در منطقه کمر به کاس است.برای شیرجه رفتن برای کشف دیوار، غارها و دره ها می توانیم تمام ساحل ترکیه را بازدید کنیم.مارماهی ، کالاماری و octopi به طور منظم در اطراف بسیاری از سایت های محلی هستند.

خرید آنتالیا ترکیه

در آنتالیا از مغازه های کوچک و کیوسک در کالجی به مراکز خرید بزرگ مانند MMM  میگروس است.هنگامی که شما در حال راه رفتن از بندر به  Kalekapisiدر شمال آتاتورک از Caddesبلوار اصلی و بازار تاریخی آنتالیا را مشاهده کنید.این بازار تاریخی دارای مغازه های بسیاری از طلا و جواهر که ویژه کسانی است.در این بازار از طلای ظریف و مدرن گرفته تا طلای ضخیم  وقدیمی می توانید مشاهده کنید.

پارک آبی آنتالیا ترکیه

شما گردشگران تور آنتالیا می توانید از این پارک آبی بزرگ لذت ببرید.سه پارک آبی معروف و بزرگ در آنتالیا وجود دارد. تروی پارک آبی در  هتل ریکسوس پرمیوم بزرگترین پارک آبی در منطقه مدیترانه است و یک پارک آبی در هتل ددمان  واقع در منطقه ساحل لارا وجود دارد و یک پارک آبی بسیار عالی در پارک ساحلی کونیالتی به نام زمین آبی نیز وجود دارد.

بازدید اسپندوس آنتالیا ترکیه

شهر باستانی اسپندوس در 4 کیلومتری از جاده آنتالیا به آلانیا تقریبا در وسط بزرگراه قرار دارد.آسپندوس در نزدیکی رودخانه  Eurymedon واقع شده است که 10 سال قبل از میلاد مسیح توسط تمدن AKA تاسیس شده است.از نظر سن یکی از قدیمی ترین شهرهاست.این تئاتر توسط رمی بر روی دو تپه یکی کوچک و یکی بزرگ تاسیس شده است.

بازدید کالجی آنتالیا ترکیه

بسیاری از چیزهای دیگر برای دیدن و در شهر آنتالیا وجود دارد. یکی از محبوب ترین مناطق برای بازدید از شهرهای  قدیمی انگلیسی، 'کالجی در ترکیه که متشکل از خانه های قدیمی عثمانی که به رستوران ها، هتل ها، هتل بوتیک کوچک، کافه ها و مغازه تبدیل شده است.شما باید در سفر خود به آنتالیا از این مکان ها بازدید کنید.وقت خود را به کشف خیابان های کوچک کالجی بگذاید.شما قطعا باید به قدم زدن در اطراف منطقه قدیمی بروید.

بازدید موزه آنتالیا ترکیه

شما را می توان به مناطق غنی در فرهنگ آنتالیا است که برخی از موزه های بزرگ و موزه باستان شناسی آنتالیا برد که مورد بازدید  گردشگران تور آنتالیا قرار بگیرد.موزه باستان شناسی آنتالیا یکی از بهترین موزه های ترکیه است.شما می توانید از این موزه های زیبا بازدید کنید.همچنین  یک موزه خوب در نزدیکی آمفی تئاتر وجود دارد.موزه جالب دیگری بنام Suna-Inan Kirac  در خانه ماهیگیری عثمانی واقع در کالجی قرار دارد.این نشان دهنده زندگی محلی در منطقه کالجی باستان و آثار آثار مکشوفه از فرهنگ آناتولی است.

جیپ سافاری آنتالیا ترکیه

شما می توانید روز را صرف رانندگی در اطراف کوه های توروس با یک  جیپ و توقف برای مشاهده پانوراما و بازدید از روستاهای سنتی است. آژانس های مسافرتی می توانند این تور را برای شما ترتیب بدهند. جیپ سافاری یکی از سفر آدرنالین شگفت انگیزی در کوه ثور به کشف زیبایی های ترکیه که مدت 10 ساعت از 8 صبح آغاز می شود. با پیوستن به جیپ سافاری در آنتالیا به عنوان یک گام به سوی پارک ملی رانندگان برداشته اید. کشف زیبایی های کوپرولو کانیون پارک طبیعی، از طریق مسابقه جنگل در برابر افرادی که قایق سواری می باشد و در زیر درختان زیبا ناهار خود را میل می کنید. شنا در غار یا در ساحل امکان پذیر است.

اسب سواری آنتالیا ترکیه

این منطقه چند اسب برای سوارکاری دارد.شما گردشگران تور آنتالیا حتی اگه مبتدی باشید و ختی بچه ها می توانند زمان طولانی زا سواری کاری کنند.در این منطقه رستوران و کافه وجود دارد برای همین شما در روز برای صرف غذا هیچ مشکلی برایتان پیش نمیاد.مراکز سوار کاری برای افراد خیلی جوان در مناطق جنگلی کاج های دیدنی از Titreyengol و سورگون (حدود 5 کیلومتر) واقع شده است.