سوغات آنتالیا 

سوغات ترکیه، یکی از دغدغه‌ های مسافران تور آنتالیا این کشور پرگردشگر است. استانبول، آنکارا، ازمیر، کوش آداسی و آنتالیا همگی برای خرید سوغات‌های ترکیه همچون کیف و کفش چرم، لباس‌های ترک، ادویه، سفال، ظروف مسی و دیگر سوغاتی‌های این کشور پیشنهادهای ویژه‌ای به همراه دارند. ترکیه با وجود نا آرامی‌هایی که این کشور را درنوردیده، هنوز یکی از مقاصد پرطرفدار در ذهن توریست‌ها و مسافران ایرانی است. بیشتر افراد دوست دارند با دست پر از سوغات از سفر بازگردند. این سوغاتی‌ها معمولا برای ما یادآور مکان‌ها و سفرهایی است که از آن‌ها لذت بردیم و آن‌ها را دوست داشتیم. همچنین ممکن است دوستان و اقوام نیز در انتظار سوغاتی از طرف ما باشند.

آنتالیا یکی از بنادر زیبای ترکیه است و لقب بهشت گردشگری را به خود اختصاص داده است. آنتالیا با جاذبه‌های طبیعی مانند دریای شفاف، درختان کاج زیبا، صخره و … مکانی مناسب برای سفر است. حال در کنار این جاذبه‌ها لذت سفر با خرید کردن و تهیه سوغاتی آنتالیا کامل می‌شود. از مهم‌ترین سوغاتی‌ های آنتالیا می‌توان به باقلوا، چای سیب، ادویه، صنایع دستی، جواهرات، کیف، کفش، پوشاک و اجناس چرمی اشاره کرد.

سوغات آنتالیا

مراکز خرید آنتالیا شامل:

مرکز خرید مارک آنتالیا یکی از جدیدترین مراکز خرید آنتالیاست، مرکز خرید تراسیتی آنتالیا بزرگ‌ترین مرکز خرید آنتالیاست و می‌توان بهترین اجناس را در آنجا دیدن کرد. مرکز خرید خیابان آتاتورک آنتالیا یکی از زیباترین خیابان‌ها آنتالیاست که فروشگاه‌ های بسیاری در آن قرار دارد و می‌توانید هر کالایی را در این خیابان تهیه کنید. بازار بزرگ آنتالیا بازاری با اجناس فراوان که به راحتی نمی‌توان از آن گذشت. مرکز خرید دپو آنتالیا یکی دیگر از مراکز خرید زیبای شهر آنتالیا که می‌توان سوغاتی‌ های زیبایی را از آنجا تهیه کرد.