سواحل آنتالیا ترکیه

سواحل آنتالیا ترکیه

هر سال تعداد زیادی از گردشگران برای گردشگری ساحلی به کشور ما آمده و آنتالیا جز شهرهایی است که گردشگران زیادی ازاین شهر بازدید می کنند.طول ساحل آنتالیا 640 کیلومتر است.

ساحل Olympos آنتالیا ترکیه

ساحل Olympos یک ساحل با دانش قدیمی است .این ساحل در طول دوره لیکیا بعنوان فدراسیون لیکیا استفاده شده است.این شهر تا به حال 3 نماینده فدراسیون داشته در صورتی که شهر های دیگر یک نماینده دارند. در این زمان آن که توسط دزدان دریایی مورد حمله قرار گرفت.بعد از قرن 17 ساحل Olympos به یک محیط صلح آمیز برای بازدیدکنندگان تور آنتالیا تبدیل شده است.آب روشن از دریای مدیترانه در ساحل Olympos نظر بازدیدکنندگان آنتالیا را جلب می کند.به هنگام قایق سواری سنگریزه های زیر آب به سطح آب خیلی نزدیک میرسند در صورتی که عمق آن 8.7 متر است.زمانی که در حال شنا کردن هستید آرامگاه کاپیتان Eudomos با یک نشانه حجاری یکی کشتی و یک نوشته بر روی مقبره وجود دارد.

ساحل آلانیا آنتالیا ترکیه

ساحل آلانیا در شرق آنتالیا قرار دارد.ا کیلومتر طول ساحل است که با پرچم آبی نشان داده می شود. آن را از جایی اوبا جریان دیدار دریای شروع می شود و در آن تار جریان دیدار دریای پایان می رسد.ساحل آلانیا یکی ساحل شنی است و ورود رایگان است.امکان استفاده از برخی از باشگاه های ساحل و هتل ها با هزینه وجود دارد.

ساحل داملاتاش آنتالیا ترکیه

در غرب جزیزه در مقابل خلیج کوچک داملاتاش قرار دارد.این ساحل شنی است.این خلیج کوچک از سمت ساحل به سمت جزیره است که نام آن کلئوپاترا است.افسانه های می گویند این خلیج کوچک توسط ملکه مصر کلئوپاترا بازدید شده و در نتیجه بعد از او نام برد.این خلیج کوچک دارای آب بسیار روشن است.ورود به ساحل رایگان است.

ساحل کنیالیتی آنتالیا ترکیه

این ساحل برای کسانی که به مرکز شهر با انواده یا تنهایی سفر می کنند مناسب است.شما می توانید از شنا کردن در آب های دریا با فعالیت های ورزشی آبی حتی به جنگ پینت بال، گلف بازی و سوارکاری دراین ساحل لذت ببرید.ساحل این پارک دارای جاذبه هایزیادی برای بچه هاست. رستوران های مختلف، بارها، کافه ها، آکوالند با بسیاری از اسلاید آب و یک دلفین با دلفین ها و نهنگ سفید وجود دارد.در طول 24 ساعت با کنسرت ها، کافه ها، موسیقی زندهو انیمیشن به نمایش گذاشته می شود.

ساحل لارا آنتالیا ترکیه

یکی از بزرگترین ساحل های سرمایه گذاری آنتالیا است.این ساحل دارای 11 باشگاه،4 رستوران، هتل، کلاب شبانه، 2 زمین فوتبال،1 پارک تفریحی، مناطق نمایشگاه باز، مناطق تفریحی برای بچه ها، کافه ها، زمین های والیبال ساحلی، ، فوتبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت، دویدن و مناطق دوچرخه سواری در اختیار گردشگران تور آنتالیا قرار می دهد.

ساحل پاتارا آنتالیا ترکیه

طول این ساحل 18 کیلومتر است و طولانی ترین ساحل ترکیه است.ساحل پاتارا در ساحل کاس واقع شده است.ساحل پاتارا بعنوان یکی از زیباترین سواحل ساندی تایمز است.این ساحل محل تولد سانتا نیکلاس بعنوان پدرکریسمس می دانیم.این ساحل محل تولید لاک پشت است. بعضی از بخش های این ساحل برای گردشگران ممنوع است.