بهترین هتل های آنتالیا سال 2017

آنتالیا به دلیل وجود جاذبه‌‌ های گردشگری گوناگون از جمله آثار تاریخی، سواحل زیبا، مراکز خرید، رستوران‌ ها و آب و هوای مدیترانه‌ای در کانون توجه گردشگران در سطح جهان قرار گرفته است. از آنجا که آنتالیا از جمله مقصدهای پرطرفدار شهروندان ایرانی نیز به شمار می‌رود. با توجه به رشد تقاضا برای سفر به آنتالیا در سال‌های گذشته، هتل‌های لوکس متعددی در نوار ساحلی آنتالیا تاسیس شده‌اند و هتل های ترکیه به قدری امکانات تفریحی دارند که مسافران از بدو ورود به صورت تمام وقت سرگرم بوده و حتی گاهی فرصت خروج از هتل را تا پایان مدت اقامت پیدا نمی‌کنند. تعدادی از لوکس‌ترین هتل های آنتالیا برای شما عزیزان معرفی می کنیم.

هتل لیماک لیمرا آنتالیا ★★★★★

هتل لیماک لیمرا آنتالیا

این هتل لوکس 5 ستاره در ساحل لارا واقع شده است. این هتل لوکس از 446 اتاق لوکس تشکیل شده، تمامی اتاق ها دارای امکاناتی نظیر تلویزیون، مبله، حمام لوکس، بالکن، تهویه مطبوع و... شامل می شود. این هتل دارای 4 رستوران است که میهمانان می توانند از غذاهای محلی، هندی، تایلندی، ژاپنی، ایتالیایی، مکزیکی و ترکی لذت ببرند. از هتل تا پارک پروانه 2.8 کیلومتر، ساحل لارا 6 کیلومتر، آبشار دودن 9 کیلومتر، باشگاه گلف آنتالیا 10 کیلومتر، مرکز شهر آنتالیا 11 کیلومتر، دروازه هادیان 16 کیلومتر، مناره شکسته 16 کیلومتر، برج ساعت 16 کیلومتر، موزه آنتالیا 18 کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا 10 کیلومتر فاصله دارد. هتل لیماک لیمرا آنتالیا از تاریخ 14 مارس 2011 از مسافران تور آنتالیا خود پذیرایی می کند.

امکانات هتل:

رستوران، بار، آبگرم، استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا و جکوزی، ماساژ، فیشال و پدیکور، پارکینگ خصوصی، اینترنت رایگان و...

هتل آکرا آنتالیا ★★★★★

هتل آکرا آنتالیا

هتل آکرا 5 ستاره در مرکز شهر قرار دارد است و میتوانید از خیابانهای پر جنب و جوش در شهر با آرامش و آرامش در منظره مدیترانه لذت ببرید.این هتل زیبا از 471 اتاق لوکس تشکیل شده  و تمامی اتاق ها دارای بالکن با منظره  مدیترانه و کوه های توروس در تمام اتاق های آکرا برجسته می باشد. هتل آکرا دارای 3 رستوران است که انواع غذاهای ترکی، بین المللی، دریایی، پیتزا و پاستا طبخ می شود. غذاهای ارگانیک و طیف وسیعی از تنقلات در دسترس هستند. هتل آکر در 3 کیلومتری مرکز بازارچه و شهر قدیمی قرار دارد. از هتل تا دروازه هادیان 2.8 کیلومتر، برج ساعت 3.1 کیلومتر، موزه آنتالیا 4.8 کیلومتر، آکواریوم آنتالیا 6 کیلومتر، پارک پروانه 11 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 9 کیلومتر فاصله دارد.هتل آکرا از تاریخ 2 ژون 2009 از مسافران خود استقبال می کند.

امکانات هتل:

رستوران و کافه، مرکز سلامت، سونا، حمام ترکی، ماساژ، سالن بدنسازی، تنیس، استخر، پارکینگ رایگان، وایفای رایگان و...

هتل سی لایف فامیلی ریزوت آنتالیا ★★★★★

هتل سی لایف فامیلی ریزوت آنتالیا

هتل سی لایف ریزورت در شمار هتل های 5 ستاره در منطقه کنیالیتی قرار دارد. از هتل تا ساحل فقط 1 دقیقه فاصله است. هتل سی لایف از 240 اتاق مدرن تشکیل شده است. اتاق ها دارای خدماتی نظیر تلویزیون، تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، بالکن خصوصی رو به منظره دریای مدیترانه، مینی بار، حمام لوکس و... در اختیار شما گردشگران عزیز قرار می دهد. در رستوران این هتل انواع غذاهای ایتالیایی و مکزیکی را برای شما عزیزان سرو می کنند.از هتل تا  مرکز شهر آنتالیا 10 کیلومتر، فرودگاه آنتالیا 30 دقیقه و  مرکز خرید و یک آکواریوم در 3 کیلومتری وجود دارد. پارکینگ رایگان در دسترس است و می توان از خدمات شاتل فرودگاهی استفاده کرد. هتل سی لایف ریزورت آنتالیا از تاریخ 11 می 2009 از مسافران خود پذیرایی می کند.

امکانات هتل:

رستوران، استخر، آبگرم، تجهیزات غواصی و غواصی، رستوران، بار، دیسکو، باشگاه کودکان، زمین تنیس، سونا و جکوزی، حمام ترکی و...

هتل سو آنتالیا ★★★★★

هتل سو آنتالیا

هتل سو آنتالیا 5 ستاره در منطقه ساحلی کنیالیتی قرار دارد. این هتل در یک ساختمان بی نظیر سفید در کنار ساحل کنییالتی با طراحی مدرن مینیمالیستی ارائه می دهد. هتل سو از 294 اتاق لوکس تشکیل شده است و تمام اتاق ها و سوئیت های این هتل دارای چیدمان مدرن می باشند و هرکدام از این اتاق ها دارای بالکن خصوصی، مبل، سیستم سرمایشی و گرمایشی، لوازم آرایش رایگان، حمام و... شامل می شود. از هتل سو تا مرکز شهر 1.5 کیلومتر، فرودگاه بین المللی 20 دقیقه و استادیوم آرنا آنتالیا 1.2 کیلومتر فاصله دارد. هتل سو آنتالیا از تاریخ 25 ژون 2009 از مسافران تور آنتالیا استقبال می کند.

امکانات هتل:

استخر سوپوشیده و سرباز، 5 رستوران، 3 بار، آبگرم، استخر کودکان، سالن بدنسازی، زمین تنیس، سونا و جکوزی، حمام ترکی، ماساژ، سالن زیبایی و...

هتل کرون پلازا آنتالیا ★★★★★

هتل کرون پلازا آنتالیا

هتل کرون پلازا 5 ستاره در کنار جزیره معروف کنییالتی آنتالیا قرار دارد. هتل کرون پلازا از 194 اتاق لوکس تشکیل شده است و تمامی اتاق ها دارای خدماتی نظیر تلویزیون، حمام، مینی بار، تهویه مطبوع، سیستم تهویه هوا و... شامل می شود. این هتل لوکس دارای 3 رستوران است که برای صبحانه بوفه و غذاهای ترکیه و بین المللی سرو می شود. وعده های غذایی را می توان در داخل یا بر روی تراس سرو کرد. از هتل تا منطقه آزاد تجاری آنتالیا 2.6 کیلومتر، آکواریوم آنتالیا 3.2 کیلومتر، ساحل پارک کنییالتی 3.2 کیلومتر، بندر تجاری آنتالیا 3.5 کیلومتر، موزه آنتالیا 5 کیلومتر، مناره شکسته 7 کیلومتر، برج ساعت 7 کیلومتر، دروازه هادیان 8 کیلومتر، پارک پروانه آنتالیا 20 کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا 17 کیلومتر فاصله دارد. هتل کرون پلازا آنتالیا از تاریخ 1 فوریه 2010 از گردشگران خود استقبال می کند.

امکانات هتل:

استخر سرپوشیده و سرباز، اینترنت رایگان، لابی، مرکز تناسب اندام، مرکز اسپا دارای سونا فنلاندی، حمام ترکی، حمام روسی و اتاق برف است.

هتل دلفین امپریال آنتالیا ★★★★★

هتل دلفین امپریال آنتالیا

هتل دلفین امپریال آنتالیا 5 ستاره در منطقه ساحلی زیبا لارا قرار دارد. این هتل لوکس دارای ساحل اختصاصی با معماری منحصر به فرد و مناظر لوکس دارد. هتل دلفین از 650 اتاق شیک با طراحی معاصر تزیین شده است. اتاق ها دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، بالکن، مبله، مینی بار و  سیستم تهویه هوا شامل می شود. از هتل دلفین تا  مرکز شهر آنتالیا 15 و فرودگاه آنتالیا در فاصله 20دقیقه ای قرار دارد. هتل دلفین امپریال آنتالیا از تاریخ 16 اکتبر 2011 از میهمانان خود استقبال می کند.

امکانات هتل:

استخر سرپوشیده و سرباز، مرکز آبگرم، زمین تنیس، رستوران، بار و کافه، مرکز تناسب اندام، سونا و جکوزی، ماساژ و...

هتل باروت لارا آنتالیا ★★★★★

هتل باروت لارا آنتالیا

هتل باروت لارا آنتالیا 5 ستاره در منطقه زیبا لارا قرار دارد. هتل باروت از 465 اتاق تشکیل شده و تمامی اتاق ها دارای امکاناتی نظیر بالکن، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، تهویه مطبوع، سیستم تهویه هوا و... شامل می شود. هتل بارت از 6 رستوران و 4 بار تشکیل شده و در رستوران باروت غذاهای غنی بین المللی و محلی را در داخل و خارج از منزل تهیه می کند. از هتل تا پارک پروانه  آنتالیا 1.2 کیلومتر، آبشار دودن آنتالیا 7 کیلومتر، مرکز شهر آنتالیا 9 کیلومتر، دروازه هادیان 14 کیلومتر، مناره شکسته 14 کیلومتر، برج ساعت 14 کیلومتر، موزه آنتالیا 16 کیلومتر، آکواریوم آنتالیا 18 کیلومتر و فرودگاه آنتالیا 8 کیلومتر فاصله دارد. هتل باروت لارا آنتالیا از تاریخ 15 می 2011 از مسافران استقبال می کند.

امکانات هتل:

استخر، مرکز آبگرم و تالاسا، سونا، مرکز زیبایی، تنیس و اسکواش، ورزشگاه، مینی گلف، مرکز تناسب اندام، کلوپ شبانه و...

هتل شروود بریزس ریزورت  آنتالیا ★★★★★

هتل شروود بریزس ریزورت  آنتالیا

هتل شروود آنتالیا 5 ستاره در اوایل سال 2014 بازسازی شده و دارای ساحل شنی اختصاصی می باشد. این هتل لوکس 506 اتاق دارد و تمامی اتاق ها دارای خدماتی نظیر اتاق های روشن و تهویه مطبوع مرکزی، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار و بالکن می باشد. از هتل تا مرکز شهر آنتالیا 18 کیلومتر، دروازه هادیان 16 کیلومتر، مناره شکسته 16 کیلومتر، برج ساعت 16 کیلومتر، موزه آنتالیا 18 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 10 کیلومتر فاصله دارد. هتل شروود آنتالیا از تاریخ 9 آپریل 2012 از مسافران خود پذیرایی می کند.

امکانات هتل:

استخر سرپوشیده و سرباز، سونا و جکوزی، حمام ترکی، 2 زمین تنیس، 5 رستوران، 2 بار، مرکز تناسب اندام و...

هتل لایبرتی آنتالیا ★★★★★

هتل لایبرتی آنتالیا

هتل لایبرتی آنتالیا در شمار هتل های 5 ستاره منطقه لارا قرار دارد. این هتل یک ساحل اختصاصی دارد. هتل 311 اتاق روشن با تهویه مطبوع، تلویزیون ال ای دی، گاوصندوق، مینی بار و اینترنت Wi-Fi رایگان را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. تمامی اتاق ها دارای حمام خصوصی مجهز به حوله، دمپایی و سشوار بوده و برخی از اتاق ها نیز یک بالکن مبله با چشم انداز دریا دارند. این هتل 4 رستوران و 1 کافی شاپ دارد. رستوران اصلی هتل انواع غذاها را از سرتاسر جهان طبخ کرده و امکان صرف غذا را در کنار استخر برای مهمانان فراهم آورده است. غذاهای مدرن ترکی، رستوران ایتالیایی و خیمه ی سنتی یوروک Yoruk با پیتزاهای سفارشی اش این کلکسیون را کامل می کنند. از هتل تا دروازه هادریان 16 کیلومتر، مناره شکسته 17 کیلومتر، برج ساعت 17 کیلومتر، موزه آنتالیا 19 کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا 10 کیلومتر فاصله دارد. هتل لایبرتی آنتالیا از تاریخ 27 می 2009 از مسافران تور آنتالیا پذیرایی می کنند.

امکانات هتل:

2 زمین تنیس، رستوران، بار و کافه،  استخر، مرکز تناسب اندام، آبگرم، سونا فنلاندی، حمام موزاییک و ماساژ درمانی و...

هتل آسکا لارا ریزورت آنتالیا ★★★★★

هتل آسکا لارا ریزورت آنتالیا

هتل آسکا لارا ریزورت آنتالیا 5 ستاره در منطقه ساحلی لارا قرار دارد. این هتل 545 اتاق لوکس با دکوراسیون مدرن دارد. برخی از اتاق‌ ها دارای خدماتی نظیر تلویزیون ماهوارهای تخت، تهویه مطبوع، مینی بار، کتری برقی، حمام با دوش و سشوار و بالکن اختصاصی دارد. رستورانهای این هتل به سبک بوفه باز اداره میشود. همچنین دارای 6 رستوران با انواع غذاهای متنوعی از قبیل غذاهای آسیای شرقی، سنتی ترکیه و ایتالیایی سرو میکنند. از هتل تا فرودگاه آنتالیا 19 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل:

بسکتبال، تنیس روی میز، ورزشهای آبی، پارک آبی، استخر، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، ساحل اختصاصی، وایفای رایگان، میز پذیرش 24 ساعته، باشگاه شبانه، ماساژ، سونا، حمام آفتاب و...

 

برای خرید و رزرو تور آنتالیا و جهت اطلاع از قیمت ها با شماره  41954 -021  تماس حاصل فرمایید.